– trwałe przedłużanie rzęs

Firma NOUVEAU LASHES to światowy lider w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs. Swoje przedstawicielstwa posiada w 23 krajach na 3 kontynentach.
Efekt:
– zaaplikowane rzęsy wyglądają i zachowują się zupełnie jak prawdziwe,
– są trwałe,
– lekkie,
– nie wichrzą się,
– dają efekt pięknie wytuszowanych rzęs.

Przewaga Nouveau Lashesnad innymi metodami jest wyraźna – podkreślają ją eksperci pracujący na co dzień w salonach kosmetycznych, specjaliści wizażu oraz styliści wizerunku doradzający podczas sesji zdjęciowych i na planach filmowych. Aplikację rekomendują znane stowarzyszenia profesjonalistów oraz przedstawiciele firm kosmetycznych. Doceniają ją magazyny branżowe oraz prasa kobieca. Marka jest cały czas obecna na łamach gazet, zapewniając metodzie szeroką reklamę. Produkty posiadają wymagane oceny bezpieczeństwa COSHH Raport.
Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy są dostępne w rożnych długościach i grubościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Kilka słów o pielęgnacji po zabiegu
Odpowiednia pielęgnacja rzęs po aplikacji to gwarancja długo utrzymującego się, pięknego efektu:
– nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne,
– niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.

Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życiowy wynosi około 90 dni.

Cena zabiegu – 150 zł-200zł
Korekta – 50-100 zł

rzesy