– modelowanie owalu twarzy – nici hialuronowa

MODELOWANIE OWALU TWARZY – NICI HIALURONOWE
A gdyby tak cofnąć się o kilka lat wstecz i zachować wygląd z tamtego okresu – która z nas o tym nie marzy? Teraz, dzięki niciom hialuronowym to marzenie może stać się rzeczywistością! Nie wierzysz? Przekonaj się sama!
KORZYŚCI:
Rewolucyjna metoda wprowadzania do skóry kwasu hialuronowego!
Zmniejszenie głębokości bruzd nosowych i zmarszczek marionetki
Wymodelowanie rysów całej twarzy
Podniesienie i ujędrnienie owalu twarzy
Zaokrąglenie i podniesienie opadających policzków
Uniesienie kącików ust/oczu/brwi
Widoczny lifting skóry
Silne działanie nawilżające i rewitalizujące skórę
Przywrócenie jędrności, napięcia i elastyczności skórze

Nici hialuronowe to rewolucyjna metoda wprowadzania kwasu hialuronowego wgłąb skóry, który widocznie zmniejsza jej opadanie i pięknie modeluje rysy całej twarzy, nadając im młody i świeży wygląd. Efekt liftingu górnej powieki i podniesienia brwi, sprawi, że będziesz wyglądała na wypoczętą i rozpromienioną, uniesienie natomiast opadających policzków i wymodelowanie całego owalu twarzy , zaskutkuje całościowym odmłodzeniem Twojego wyglądu, dzięki czemu poczujesz się tak, jakbyś cofnęła się kilka lat w tył. Silne działanie nawilżające kwasu hialuronowego przywróci Twojej skórze jędrność, napięcie i elastyczność, których nie powstydziłaby się niejedna dwudziestolatka 😉
Wprowadzenie nici hialuronowych to zabieg całkowicie nieinwazyjny i stosunkowo krótki, co likwiduje konieczność przymusowej rekonwalescencji, umożliwiając pacjentowi powrót do codziennych obowiązków od razu po zabiegu.

owal