– mezoterapia igłowa

KOKTAJLE ODMŁADZAJĄCE

iglowaBIOAKT to koktajl przeznaczony dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Aktywne substancje preparatu doskonale pobudzają skórę do regeneracji i rewitalizują, wygładzają zmarszczki, odżywiają skórę zmęczoną i osłabioną ( czynnikami mechanicznymi czy zanieczyszczeniem środowiska, nadmierną ekspozycją na słońce) lub bardzo odwodnioną.
Bioact zmniejsza widoczne efekty starzenia poprzez wpływ na pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastyny oraz usprawnienie mikrokrążenia. Jest również bardzo skuteczny w profilaktyce oznak starzenia skóry.

Wskazania: widoczne efekty starzenia w postaci zmarszczek i wiotkości skóry; skóra zmęczona, szara, pozbawiona blasku

biofitFormuła koktajlu BIOLIFT została stworzona w celu złagodzenia skutków starzenia.

Uszkodzenia fibroblastów powodują spadek syntezy kolagenu i elastyny. BIOLIFT dostarcza aktywne elementy odżywcze, które są niezbędne dla uzyskania optymalnej funkcji i przedłużenia sprawności fibroblastów.
BIOLIFT zawiera również  DMAE, aktywny składnik zwiększający jędrność skóry.

Wskazania: widoczne zmarszczki, wiotkość skóry twarzy i szyi , odwodnienie skóry.

Efekty:
– modelowanie owalu twarzy,
– pobudzenie skurczu mięśni,
– uzyskanie efektu napięcia podobnego do działania toksyny botulinowej
– poprawa nawilżenia skóry,
– wychwytywanie wolnych rodników i ochrona skóry przed działaniem zewnętrznych czynników.

HYDRALIFT

hydroliftProdukt wskazany jest do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry z obecnymi zmarszczkami. Pomaga zapobiegać i leczyć zwiotczenie skóry poprzez nawilżanie, bioregenerację i ujędrnianie.
Zawiera DMAE , który mocno naciąga, napina i nawilża skórę.

Wskazania
Produkt wskazany do intensywnej rewitalizacji i nawilżenia zmęczonej lub wiotkiej skóry ze skłonnością do zmarszczek:

  • wiotczenia (twarzy, piersi, nóg)
  • pofałdowanie szyi
  • zmarszczki
  • skóra odwodniona, sucha
  • intensywna regeneracji naskórka i skóry właściwej

SKŁAD :
Kwas hialuronowy 1%
DMAE 1%

Kwas hialuronowy jest szeroko rozpowszechniony w całej tkance łącznej, nabłonku i tkankach nerwowych. Ilość kwasu hialuronowego stopniowo maleje wraz z upływem czasu, co ma decydujące znaczenie w procesie starzenia.Jest to  substancja, która wypełnia przestrzeń między włóknami kolagenu i elastyny. Rola kwasu hialuronowego w skórze polega na stworzeniu mechanizmu transportu niezbędnych substancji odżywczych z krwi do żywych komórek. Jest zdolny do ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym ze względu na jej antyrodnikowe właściwości. W 1% roztworu wodnego formuły stanowi żel absorbujący wodę, który wypełnia przestrzenie międzykomórkowe i utrzymuje elastyczność i stan odpowiedniego napięcia skóry.

DMAE ( dimetyloaminoetanol) to prekursor acetylocholiny, który odgrywa ważną rolę w skórze. Powoduje regenerację połączeń kolagenu i elastyny, dając znakomity efekt napięcia skóry, poprawy spójności, nawodnienia i przywrócenia elastyczności, lepszego odżywiania i wzmocnienia właściwości ochronnych skóry. Zniesienie efektu zwiotczenia można zauważyć już po pierwszych zabiegach HydraLift .

BIOLINE

biolineTo koktajl przeznaczony do miejscowej walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dobór składników aktywnych zapewnia efektywną jej redukcję.

Wskazania:
– nadmiar tkanki tłuszczowej (podwójny podbródek, miejscowe otłuszczenie kolan, bioder brzucha),
– przeciwwskazania do liposukcji) ,
– wspomagania procesów odchudzania

BIO-STRETCH

biostretchGdy skóra jest rozciągnięta zbyt szybko, np. podczas ciąży, szybkiego wzrostu, nagłego przyrostu masy ciała lub mięśni wówczas włókna kolagenowe i elastyny zostają uszkodzone i odwodnione, pozostawiając widoczne zmienione obszary skóry lub blizny. Bio-STRETCH zawiera wiele składników aktywnych stosowanych w celu profilaktyki wiotkości skóry i przywrócenia jej sprężystości, na drodze zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, i nawilżenia w obszarach poddanych zabiegom. BIO-STRETCH pomaga odmładzać skórę w głębszych warstwach.

Zaawansowane badania wskazują że niezwykłe właściwości elastyczne wynikają ze specyficznego składu niektórych aminokwasów, takich jak glicyna, walina, proliny, hydroksyproliny itp.BIO-STRETCH, poprzez zapewnienie ich stałej bio dostępności, optymalizację produkcji tych włókien. Poprzez swoje działania , miedź zwiększa wytrzymałość sieci kolagenowo-elastycznej, a krzemionka pomaga odbudowywać struktury w dobrze zorganizowanym trójwymiarowej sieci. Chondroityna, obecna jedynie w małych ilościach w ECM, jednak odgrywa istotną rolę w skórze poprzez podwójny mechanizm. Przyczynia się do utrzymania wilgoci i mocniejszych wiązań w skórze. Jednocześnie powoduje stymulację produkcji kwasu hialuronowego.

biostretch2Wskazania: widoczne rozstępy; rozciągnięta, pozbawiona elastyczności skóra

BIO-STRETCH stymuluje gojenie się ran i regenerację tkanek. To prowadzi do bardziej regularnego odnawiania tkanek, rozjaśnia blizny i przywraca pełną elastyczność .  Posiada właściwości anty-zapalne, zmniejsza zaczerwienienia .

CELLUPHASE to koktajl, którego receptura została oparta na podstawowym założeniu redukcji cellulitu. Jest to proces, w którym wiele niekorzystnych czynników (endokrynologiczne, enzymatyczne, psychosomatyczne, genetyczne, dietetyczne, mechaniczne i naczyniowe) wpływają na powstanie zmian patologicznych w skórze, powodując jej nieestetyczny wygląd o typowym wyglądzie tzw.skórkipomarańczowej.

Można wyróżnić trzy różne rodzaje cellulitu. Proponowany produkt obejmuje walkę ze wszystkimi rodzajami cellulitu.
Modeluje i ujędrnia ciało
Przyspiesza naturalny proces przemiany tłuszczu w tkance podskórnej
Wygładza i napina skórę
Zmniejsza ilość „pomarańczowej skórki” na drodze poprawy mikrokrążenia
Efektywnie wpływa na utratę masy tkanki ostrzykiwanych obszarów ciała

Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, skóra wiotka, pozbawiona napięcia

HAIRSYSTEM

hairsystemTo koktajl przeznaczony do ostrzykiwania skóry głowy, bogaty w aktywne składniki odżywcze (Minoxidill, Biotyna, Dexpanthenol), witaminy, aminokwasy i mikroelementy i minerały, stosowany w celu przywrócenia witalności i efektywnego odżywienia i regeneracji cebulek włosowych, a także do walki z utratą włosów.

Dzięki działaniu aktywnych składników dochodzi do wzmocnienia struktury włosów, usprawnione mikrokrążenie zwiększa odporność na szkodliwe składniki. Bogaty skład koktajlu wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie i metabolizm energetyczny włosów.
Wskazania: jest szczególnie polecany dla mężczyzn:
w leczeniu nie-androgennego łysienia,
do naprawy włosów przedwcześnie uszkodzonych przez niekorzystne czynniki, aby stymulować wzrost włosów i poprawić kondycję skóry głowy.
U kobiet:
w przypadku wypadania włosów,
w walce z łupieżem,
w terapii cienkich i / lub osłabionych włosów.