– leczenie wypadania włosów

Mezoterapia głowy
Mezoterapia wykorzystywana jest także w profilaktyce i leczeniu łysienia skóry głowy. Mezoterapia należy do wysoce skutecznych zabiegów na różne rejony ciała, gdzie dzięki aplikacji i uzupełnieniu brakujących składników rozwiązane zostają problemy zmian kolorystycznych, obrzęków, cellulitu, lub łysienia. Zabieg działa najlepiej, jeśli przeprowadzony zostanie regularnie w kilku seriach, zgodnie z planem ustalonym przez kosmetologa .

włosy
Przed zabiegiem
Dwa dni przed zabiegiem mezoterapii należy przestać spożywać aspirynę, a na kilka godzin przed zastrzykami miejsce iniekcji należy posmarować specjalnym kremem znieczulającym, aby zapewnić sobie jak najwyższy komfort i zminimalizować nieprzyjemne uczucie ukłuć. Na kilka dni przed zabiegiem, zalecane jest ponadto, wcieranie w skórę preparatów zawierających witaminę K, co przeciwdziała krwawieniom i obrzękom.

Leczenie łysienia
Jeśli na skórze głowy dochodzi do znacznego wypadania lub osłabienia włosów, zaleca się serię zabiegów , które odżywią włosy o wiele skuteczniej niż najlepsze preparaty kosmetyczne, zatrzymają proces wypadania włosów, a nawet przyczynią się do ich odrastania. W trakcie zabiegu wstrzykiwane są takie substancje, jak krzemionka organiczna, minoksydol, dekspantenol, oligoelementyny.Cena 250 zł